Elżbieta Kostyk

Elżbieta Kostyk

Elżbieta Kostyk

Jestem psychoterapeutą Gestalt, psychologiem i seksuologiem. Prowadzę psychoterapię par oraz psychoterapię indywidualną skierowaną do osób dorosłych i młodych dorosłych. Pracuję pod stałą superwizją. W swojej pracy dbam o wysokie standardy etyczne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz członkiem International Coach Federation.

W zawodzie psychologa i seksuologa pracuję od 2008 r. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując min.: w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii, Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego, współpracując jako psychoterapeuta z publicznymi szkołami średnimi oraz prowadząc własną praktykę psychoterapeutyczną.

Swoje wykształcenie zdobyłam na warszawskim i poznańskim uniwersytecie gdzie ukończyłam magisterskie studia z psychologii oraz studia podyplomowe z seksuologii. W trakcie swojej ścieżki kariery ukończyłam liczne szkolenia z zakresu dobrostanu psychicznego, szkolenie z zakresu terapii poznawczo - behawioralnej, oraz uzyskałam dyplom Coacha ICF ACC. Obecnie kończę 4 letnie szkolenie w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla niej autentyczne spotkanie w tu i teraz.

Tel: 792-648-800